Müşteri Hizmetleri

Hizmet talepleriniz için ilgili formu doldurarak musterihizmetleri@evyapport.com adresine iletebilirsiniz.

HİZMET TALEP FORMLARI

    KONTEYNER CFS HİZMET TALEP FORMU

Konteyner Muayene / Tam Tespit / Numune / X-Ray talepleriniz aşağıdaki formları doldurarak musterihizmetleri@evyapport.com adresine iletmeniz beklenmektedir, Muayene / Numune / Tam tespit ve X-ray hizmet taleplerinde rezervasyon sistemi uygulanmaktadır. Taleplerinizi ithalat işlemleriniz için 1 gün öncesinde saat 17:00’a kadar, ihracat işlemleriniz için anlık olarak iletebilirsiniz.

    İÇ YÜKLEME/ İÇ BOŞALTMA FORMU

İç Dolum/İç Boşaltım talepleriniz için aşağıdaki formu doldurarak musterihizmetleri@evyapport.com adresine iletmeniz beklenmektedir, Liman iç yükleme; Acente talebi ile rezervasyon alınmakta olup, ilgili formun acenteniz tarafından iletilmesi beklenmektedir. Taleplerinizi 1 gün öncesinde saat 17:00’a kadar iletmeniz ve ilgili Müşteri Hizmetleri temsilcisi tarafından gönderilecek onay mesajından sonra işlemlere başlamanız beklenmektedir. Liman iç boşaltma; iletileceğiniz taleplerde rezervasyon sistemi uygulanmaktadır Taleplerinizi ithalat işlemleriniz için 1 gün öncesinde saat 17:00’a kadar iletmeniz ve ilgili Müşteri Hizmetleri temsilcisi tarafından gönderilecek onay mesajından sonra aracınızı limana yönlendirmeniz beklenmektedir.

    KONTEYNER TARTIM TALEP FORMU

DBA tartım talepleriniz için aşağıdaki formu doldurarak musterihizmetleri@evyapport.com adresine iletmeniz beklenmektedir, Dolu ihracat giriş yapacak olan konteyneriniz için; aracınız giriş yapmadan en az 3 saat öncesinde excel formu ile talepte bulunmanız ve ilgili Müşteri Hizmetleri temsilcisi tarafından gönderilecek onay mesajından sonra aracınızı limana yönlendirmeniz beklenmektedir. Aynı firmaya bağlı çoklu konteyner tartım talebi, tek seferde yapılabilmektedir. Ayrıca konteynerin dışarıda tartım yapılması halinde tartım sonucuna ilişkin bilgi tarafımızdan verilmemektedir. Liman iç dolum sonrası yapacağınız VGM talepleriniz için dolum tamamlandıktan sonra DBA tartım talep formu ile talepte bulunmanız ve ilgili Müşteri Hizmetleri temsilcisi tarafından gönderilecek ödeme/onay mesajından sonra tartım sonucunu web sitemizin online işlemler menüsünden temin edebilirsiniz.

    MÜŞTERİ BİLGİ FORMU

Müşteri Bilgi Formunu doldurarak musterihizmetleri@evyapport.com adresine iletmeniz halinde iletişime geçebilirsiniz.

    ÖDEME İADE TALEP FORMU

Ödeme iade talepleriniz için yukarıdaki formları doldurarak musterihizmetleri@evyapport.com adresine iletmeniz beklenmektedir.